Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Kapesník s přáním novomanželům

Nový produkt

Dárkový kapesník s vyšitým přáním vhodný jako svatební dárek

Více informací

150,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Jdete na svatbu a chcete budoucí novomanžele obdarovat originálním přáním, které zároveň bude pěknou a trvalou vzpomínkou? Můžete vyzkoušet novinku v naší nabídce, kterou jsou bílé bavlněné kapesníky s vyšitým přáním zabalené v dárkové krabičce s průhledem.

Přání ke svatbě vyšíváme na kapesníky v pánské velikosti (40x40 cm). V jednom rohu naleznete přání "Vše nejlepší novomanželům", v protějším rohu lze vyšít také iniciály novomanželů a datum svatby. Přání lze také upravit dle Vaší představy a lze přidat také vyšitý podpis.

Tento drobný svatební dar mohou využít i svatební kameramani, fotografové, koordinátoři a další osoby, které i přes pracovní vztah ke svatbě chtějí novomanžele potěšit a dát jim něco navíc. V takovém případě lze doobjednat také vyšití vlastního loga.

Kapesníky jsou českým výrobkem. Vyrobené jsou ze 100% bílé bavlny, vzhledem k výšivce doporučujeme praní na max. 60°C bez použití bělidel a rozjasňovačů na bázi chloru či peroxidu, jinak může dojít ke změně barvy výšivky. 

V ceně tohoto balení je:

1ks bílý kapesník v rozměru 40x40 cm

1ks dárková krabička na 1 kapesník

1ks výšivka dle výběru:

           a) přání základní samostatně - text "Vše nejlepší novomanželům"

           b) přání + iniciály a datum svatby - v jednom rohu iniciály novomanželů, pod nimi datum svatby (např. L&M 28.5.2019) v protějším rohu text " vše nejlepší novomanželům"

           c) vlastní text - osobní přání v rozsahu max. 2 řádky textu, možné přidat také iniciály a datum svatby. Text napište do poznámky v objednávce (naleznete v nákupním košíku pod výběrem dopravce)