Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Froté osuška Elitery 70x140 cm

Nový produkt

Moderní vzhled, příjemný materiál a nižší gramáž, kterou oceníte nejen na cestách. To je nová řada ručníků a osušek v krásných barvách duhy.

Více informací

270,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálBavlněné froté

Více informací

Moderní a přitom tak jednoduchá! To je řada Elitery. Ručníky a osušky z této řady Vás zaujmou širšími lemy a pěti zdobnými úzkými proužky na kratších stranách. Díky novému způsobu spřádání a šetrnému barvení bavlny jsou ručníky a osušky této řady nadýchanější a savější i při gramáži 400. Kvalitu poznáte na první dotek. 

Ručníky a osušky z řady Elitery Vás potěší i po praktické stránce. Díky nižší gramáži rychleji schnou a pro zavěšení je na nich připraveno praktické textilní poutko. Budou tedy nejen skvělým doplňkem každé koupelny, ale také výborným společníkem na cesty.

Materiál: 100% bavlna
Gramáž materiálu: 400g/m2
Rozměr: 70 x 140cm
Bordura: 5 úzkých ozdobných proužků navazujících na lem na krátkých stranách

Skladem držíme obvykle pouze několik základních barev v omezeném množství, ostatní barvy jsou skladem u dodavatele.

RUČNÍKY JSOU VHODNÉ PRO VÝŠIVKU.