Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Dětská tvarovaná rouška

Nový produkt

Bavlněná rouška v univerzální velikosti pro děti školního věku má oblíbený tvarovaný střih a uchycení pomocí gumiček za uši, barevná se vzorem. Více info naleznete níže.

Více informací

95,00 Kč

  • 1 ks
  • Sada 3 ks
  • Sada 5 ks

Přidat na seznam přání

Parametry

Materiál100% bavlna
StřihTvarovaná s gumičkami za uši, dvouvrstvá

Více informací

Pohodlná dvouvrstvá rouška s gumičkami za uši pro snadnou a rychlou manipulaci. Vyrobena ve tvarovaném střihu, který umožňuje lepší periferní vidění. Vyrobena je ze 100% bavlny, vnitřní strana je z bílého bavlněného úpletu, který je příjemný na nošení. Vhodná pro vyšití monogramu či vyšití obrázku (výšivky naleznete k objednání v kategorii roušky), výšivka je vyšita skrz obě vrstvy a umisťujeme ji do krajů (nevyšíváme přes prostor před nosem a ústy). Vzhledem k tvarovanému střihu doporučujeme přeměřit rozměr, aby Vám rouška dobře seděla.

Materiál: 100% bavlna
Rozměry: šířka od ucha k nosu 10 cm, výška od brady k nosu 12 cm (viz obrázek níže)
Údržba: lze vyvářet, lze žehlit na vysoký stupeň (gumičky nežehlit)

Nejedná se o certifikovaný zdravotnický prostředek!