Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Saunový kilt Hey, Captain!

Nový produkt

Námořnický bílý saunový kilt zdobený modrým pruhovaným okrajem

Více informací

1 499,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Materiál100% bavlna
StřihKilt
Typ županuSavý

Více informací

Nablýskaná jachta, sluncem opálená pokožka, vítr na tváři a sůl ve vlasech. Vy jste svůdná námořnice a vedle je kapitán, který z vás nemůže spustit oči… Vezměte si na sebe lehký námořnický župánek s proužky a ihned ucítíte atmosféru dobrodružného plachtění. Jen pozor na zakoukané muže přes palubu!

Okouzlující bílý wellness župan z unikátního veluru se stane vašim oblíbeným doplňkem pro luxusní relaxaci. Bude vás totiž hýčkat všude – v koupelně i sauně, ve vířivce i u bazénu, na pláži i na lehátku na terase…. Díky speciálnímu zpracování bavlny je jeho vnější strana hebká jako samet a zevnitř přitom zůstává vysoce kvalitní a savé froté. Horní a spodní guma na zádech župánek pevně drží a přizpůsobuje se tím vaší velikosti a dva suché zipy dodávají dekoltu příjemnou oporu. Bonusem je praktická kapsička, která slouží k odložení maličkostí jako klíček od skříňky, kapesníčky atd.

Využití:

  • v sauně – jako saunový kilt, osuška nebo podložka
  • během SPA procedur a masáží – pro pohodlné nanášení masek, krémů a olejíčků
  • u vody – u bazénu, v lázních, na koupališti nebo po sprše - župánek obléknete a svléknete ihned a nespadne vám jako ručník
  • doma – župánek vypadá jako hravé šaty a hodí se kdykoliv je na klasický župan příliš horko

Barva: bílá, modrobílý pruhovaný okraj a letní plážový motiv
Velikost: univerzální S-M-L (délka 71 cm, šířka 104-119 cm (dle natažení gumy), délka suchého zipu 22,5 cm); univerzální XL-XXL (délka 81-82 cm, šířka 119 – 140 cm (dle natažení gumy), délka suchého zipu 22,5 cm)
Složení: 100% bavlna ve velurové úpravě
Materiál: velur (vnější strana má díky střiženým vláknům velmi hustý a krátký vlas, a tak její povrch připomíná samet; na vnitřní straně je klasické froté; luxusní gramáž 400 g/m2)
Vlastnosti: příjemný k pokožce, sametový na dotek, pevný, velmi savý a stálobarevný
Výrobce: značka MaryBerry, vyrobeno v Čechách

Hand made, vyrobeno v Čechách pod značkou MaryBerry.