Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close
Dlouhý dámský župan IRBIS s dvojitou kapucí Zobrazit větší

Dlouhý dámský župan IRBIS s dvojitou kapucí

Nový produkt

Hřejivý, lesklý a neskutečně hebký župan s jemným leopardím vzorem

Více informací

1 224,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálFlanel fleece
StřihDlouhý s kapucí
Typ županuHřejivý

Více informací

Dlouhý župan s dvojitou kapucí je vybaven dvěma všitými kapsami a zavazováním na pásek pro zajištění maximálního pohodlí. Vyroben je z extra jemného, hedvábně měkkého a příjemně hřejivého materiálu flanel fleece. Výhodou tohoto materiálu je stálobarevnost a snadná údržba. Potěší Vás také přirozený lesk materiálu, díky kterému župany vypadají opravdu luxusně. Stříbrošedý vzor inspirovaný leopardím kožíškem ve Vás probudí šelmu i mazlivé koťátko. Celý župan je vzorovaný, vnitřek kapuce je jednobarevný (tj. dvojitá kapuce = podšitá další vrstvou látky).

Doporučujeme pro volný čas či na domácí lenošení, jedná se o hřejivý župan s nízkou absorpční schopností.

Luxusní vzhled těchto županů ještě podtrhne vyšívaný monogram.