Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Dlouhý dámský župan FLORA

Nový produkt

Hřejivý, lesklý a neskutečně hebký. To je župan Flora v jednobarevném provedení s jemným vzorem na šálovém límci

Více informací

1 261,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálFlanel fleece
StřihDlouhý s šálovým límcem
Typ županuHřejivý

Více informací

Dlouhý župan s šálovým límcem je vybaven dvěma všitými kapsami a zavazováním na pásek pro zajištění maximálního pohodlí. Vyroben je z extra jemného, hedvábně měkkého a příjemně hřejivého materiálu flanel fleece. Výhodou tohoto materiálu je stálobarevnost a snadná údržba. Potěší Vás také přirozený lesk materiálu, díky kterému župany vypadají opravdu luxusně. Nabízíme ve starorůžové, šedé a starofialové barvě. Župany jsou jednobarevné se vzorem na šálovém límci. V nabídce také varianta celoplošně vzorovaná.

Doporučujeme pro volný čas či na domácí lenošení, jedná se o hřejivý župan s nízkou absorpční schopností.

Luxusní vzhled těchto županů ještě podtrhne vyšívaný monogram. 

Velikostní tabulku naleznete níže nebo  na stránce TABULKY VELIKOSTÍ, kde najdete více informací.