Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Dětský župan BIBI s vypalovaným květinovým vzorem

Nový produkt

Savý a nadýchaný župan kombinující bavlnu a mikrovlákno s květinovým vzorem

Více informací

552,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálMicrofibre/Bavlna
StřihDětský s kapucí
Typ županuSavý

Více informací

Příjemný savý župánek pro dívky s vypalovaným květinovým vzorem. V nabídce v moderní mentolové, jemné meruňkové a sladké růžové. Speciální materiál, který kombinuje skvělou savost bavlny na rubové straně a příjemnou lehkost a měkkost mikrovlákna na lícové straně zajišťuje nejen skvělé využití, ale také snadnou údržbu a stálobarevnost. Díky dobré absorpci a vyšší hřejivosti je vhodný pro využití po koupeli, jeho lehkost oceníte i na cestách. 

Gramáž materiálu 360 g/m2

Nabízíme také ve velikosti pro dospělé.

Župan lze doplnit vyšívaným monogramem či vyšívaným jménem.