Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Župan AUSTIN dlouhý s šálovým límcem

Nový produkt

Přirozeně antibakteriální sametově lesklý župan s obsahem bambusové viskózy

Více informací

1 354,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálViskóza (bambusová)/bavlna
StřihDlouhý s šálovým límcem
Typ županuSavý

Více informací

Luxusní dlouhý župan s šálovým límcem z nadýchaného měkkého a neskutečně jemného materiálu kombinujícího bambusovou viskózu  (75%)  a česanou bavlnu (25%). Župan vyniká výbornou savostí, je tedy vhodný pro využití po koupeli. Bambusová viskóza má přirozené antibakteriální vlastnosti, sametový lesk a je hedvábně jemná na dotek. Příjemné barvy doplňují plastické bordury v barvě županu na rukávech a kapsách. Díky svým vlastnostem je vhodný pro osoby s citlivou pokožkou. Jedná se o oboustranně smyčkové froté, čtěte prosím pozorně pokyny pro údržbu, při neopatrném zacházení hrozí vytažení smyčky.

Gramáž materiálu 420 g/m2

Jedná se o krásný a praktický dárek, který obdarovaný může využít nejen doma, ale také v lázních či ve wellness.

Župan doporučujeme doplnit vyšívaným monogramem.