Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close
Dětský bílý župan SAUNA s kapucí Zobrazit větší

Dětský bílý župan SAUNA s kapucí

Nový produkt

Velice jemné, rychleschnoucí a přirozeně antibakteriální dětské župany

Více informací

552,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálViskóza (bambusová)/mikrovlákno
StřihDětský s kapucí
Typ županuSavý

Více informací

Příjemný klasický župan, to je župan z kolekce Sauna. Střih s kapucí, zavazování na pásek a dvě našité kapsy a k tomu skvělé vlastnosti nového materiálu kombinujícího jedinečné vlastnosti bambusové viskózy a mikrovlákna. Mezi tyto vlastnosti patří nejen přirozená antibakteriálnost, ale také vysoká absorpčnost, příjemný omak a snadná údržba. Bambusovou viskózu tvořící vnitřní stranu županu ocení také osoby s citlivou pokožkou. Díky velurové úpravě lícové strany se nemusíte bát častého vytahování smyček. 

Gramáž materiálu 360 g/m2

Pozor, ceny jednotlivých velikostí se liší. Na objednání je možné vyrobit župan i v menších velikostech (od vel. 80).

Župany Sauna jsou ideální pro doplnění výšivkou. Díky ní Vaše dítě pozná svůj župan kdykoliv a kdekoliv.