Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Dlouhý dámský župan FLORA s jemným vzorem

Nový produkt

Hřejivý, lesklý a neskutečně hebký. To je župan Flora s jemným vzorem v šedobílé barevné kombinaci

Více informací

1 100,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálFlanel fleece
StřihDlouhý s šálovým límcem
Typ županuHřejivý

Více informací

Župan v klasické délce s šálovým límcem a dvěma všitými kapsami Vás zahřeje v chladných dnech. Vyroben je z extra jemného, hedvábně měkkého a příjemně hřejivého materiálu flanel fleece. Výhodou tohoto materiálu je stálobarevnost a snadná údržba. Potěší Vás také přirozený lesk materiálu, díky kterému župany vypadají opravdu luxusně. Nabízíme ve světle šedé či starorůžové barvě. Župany jsou celoplošně vzorované, vnitřek kapuce je jednobarevný.

Doporučujeme pro volný čas či na domácí lenošení, jedná se o hřejivý župan s nízkou absorpční schopností.

Luxusní vzhled těchto županů ještě podtrhne vyšívaný monogram.