Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Krátký dámský župan FLORA s jemným vzorem

Nový produkt

Hřejivý, lesklý a neskutečně hebký. To je župan Flora s jemným vzorem v jemné barevné kombinaci

Více informací

1 165,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálFlanel fleece
StřihKrátký s kapucí
Typ županuHřejivý

Více informací

Tříčtvrteční župan s kapucí je vybaven dvěma všitými kapsami a zavazováním na pásek pro zajištění maximálního pohodlí. Vyroben je z extra jemného, hedvábně měkkého a příjemně hřejivého materiálu flanel fleece. Výhodou tohoto materiálu je stálobarevnost a snadná údržba. Potěší Vás také přirozený lesk materiálu, díky kterému župany vypadají opravdu luxusně. Nabízíme ve světle šedé, starofialové či starorůžové barvě. Župany jsou celoplošně vzorované, vnitřek kapuce je jednobarevný. V nabídce také varianta jednobarevná se vzorem uvnitř kapuce.

Doporučujeme pro volný čas či na domácí lenošení, jedná se o hřejivý župan s nízkou absorpční schopností.

Luxusní vzhled těchto županů ještě podtrhne vyšívaný monogram.