Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Krátký župan BIBI s vypalovaným květinovým vzorem

Nový produkt

Krátký savý župan kombinující bavlnu a mikrovlákno s 3D květinovým vzorem

Více informací

1 327,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálMicrofibre/Bavlna
StřihKrátký s kapucí
Typ županuSavý

Více informací

Skvělý krátký dámský župan s vypalovaným květinovým vzorem. V nabídce v moderní barvě mint, jemné meruňkové a sladké růžové. Speciální materiál, který kombinuje skvělou savost bavlny na rubové straně a příjemnou lehkost a měkkost mikrovlákna na lícové straně zajišťuje nejen skvělé využití, ale také snadnou údržbu a stálobarevnost. Díky dobré absorpci a vyšší hřejivosti je vhodný pro využití po koupeli, jeho lehkost oceníte i na cestách. Krátký střih s kapucí, zavazováním na pásek a dvěma našitými kapsami Vám dopřeje maximální pohodlí.

Nabízíme také dětské velikosti 116-152.

Župan lze doplnit vyšívaným monogramem či vyšívaným jménem.

Velikostní tabulku naleznete níže nebo  na stránce TABULKY VELIKOSTÍ, kde najdete více informací.