Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Župan TAMPA dlouhý s šálovým límcem

Nový produkt

Savý a zároveň lehký a nadýchaný župan kombinující bavlnu a mikrovlákno v oblíbených barvách

Více informací

1 116,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálMicrofibre/Bavlna
StřihDlouhý s šálovým límcem
Typ županuSavý

Více informací

Skvělý dlouhý župan pro dámy i pány. V nabídce v úžasných moderních barvách, které prozáří každý Váš den. Speciálního materiál, který kombinuje skvělou savost bavlny na rubové straně a příjemnou lehkost a měkkost mikrovlákna na lícové straně zajišťuje nejen skvělé využití, ale také snadnou údržbu a stálobarevnost. Díky dobré absorpci a vyšší hřejivosti je vhodný pro využití po koupeli, jeho lehkost oceníte i na cestách. Klasický dlouhý střih s šálovým límcem, zavazováním na pásek a dvěma našitými kapsami bude vyhovovat ženám i mužům všech věkových kategorií.

Gramáž materiálu 360 g/m2

Nabízíme také dětské velikosti a dětská ponča z tohoto materiálu.

Na županech Tampa skvěle vynikne vyšívaný monogram či vyšívané jméno.