Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Župan ATHENA s šálovým límcem

Nový produkt

Luxusně měkký a nadýchaný župan v dlouhém střihu s šálovým límcem z nejkvalitnější bavlny s reliéfním vzorem

Více informací

1 786,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálBavlněné froté
StřihDlouhý s šálovým límcem
Typ županuSavý

Více informací

Dlouhý župan s šálovým límcem zdobí atraktivní reliéfní vzor a je vyroben z té nejkvalitnější dlouhovlákenné bavlny. Jedinečnost tohoto materiálu tkví v tom, že je každá smyčka tvořena 120 velmi jemnými vlákny, což je až čtyřnásobek vláken oproti klasickému froté. Tento materiál vyniká především bleskovou absorpcí a zároveň krátkou dobou schnutí (saje až 2,5x rychleji než klasické froté a na uschnutí potřebuje zhruba o 1/3 času méně). Župany Vás také potěší příjemným objemem, lehkostí a měkkostí.

Župany pro dospělé jsou unisex a nabízíme je nejen v dlouhém střihu s šálovým límcem, ale také v dlouhém střihu s kapucí a také v dětských velikostech s kapucí. Všechny střihy jsou dostupné v bílé, oříškové či temně modré.

Jedná se o 100% přírodní bavlněné froté, celý výrobní proces je šetrný k životnímu prostředí. 

Gramáž materiálu 500 g/m2

Vřele doporučujeme kolekci Athena těm, kdo se chtějí svým županem nechat hýčkat po koupeli či po čase stráveném v sauně.

Velikostní tabulku naleznete níže nebo  na stránce TABULKY VELIKOSTÍ, kde najdete více informací.