Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Župan TAMPA DUO dlouhý s kapucí

Nový produkt

Atraktivní savé dvoubarevné župany v klasickém střihu s kapucí, ve výběru barev uvádíme vždy převládající odstín.

NOVINKA! Petrolejovo-tyrkysová barevná kombinace, vřele doporučujeme :-) Objednávejte jako petrolejovou.

Více informací

1 116,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálMicrofibre/Bavlna
StřihDlouhý s kapucí
Typ županuSavý

Více informací

OŘÍŠKOVÁ BARVA AKTUÁLNĚ DOSTUPNÁ POUZE V XL A XXL, ostatní velikosti budou naskladněny až v po novém roce.

Skvělý dlouhý župan pro dámy i pány. Nově v originální kombinaci dvou barev. Župany jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který kombinuje skvělou savost bavlny na rubové straně a příjemnou lehkost a měkkost mikrovlákna na lícové straně zajišťuje nejen skvělé využití, ale také snadnou údržbu a stálobarevnost. Díky dobré absorpci a vyšší hřejivosti je vhodný pro využití po koupeli. Klasický dlouhý střih s kapucí, zavazováním na pásek a dvěma našitými kapsami bude vyhovovat ženám i mužům všech věkových kategorií.

Gramáž materiálu 360 g/m2

Nabízíme také dětské velikosti.

Na županech Tampa Duo skvěle vynikne vyšívaný monogram či vyšívané jméno. Často se nás ptáte na vhodnou barvu pro oříškovou variantu těchto županů, doporučujeme stříbrohnědou či zlatou, které na oříškovém podkladu vypadají opravdu pěkně viz fotografie níže.

Vyšívaný monogram na oříškovém županu