Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Na základě přání našich zákazníků jsme přidali možnost expresního vyřízení objednávky. Tuto možnost najdete mezi způsoby dopravy.
Cena expresního vyřízení je 300 Kč a zahrnuje dopravu na adresu (PPL, Česká pošta)

Proč zvolit expresní vyřízení, jak to funguje a na co si dát pozor?

  • objednáte-li v pracovní den do 11:30, budeme následující den Vaši objednávku expedovat, takže "pozítří" je u Vás
  • platí i pro objednávky s výšivkou (běžná doba dodání do 14 dnů)
  • balíček Vám přijde PPLkou či Českou poštou
  • pokud nebude možné dodržet rychlost vyřízení objednávky, budeme Vás informovat a Vy se můžete rozhodnout, zda objednávku změníte, zrušíte či počkáte, poplatek za expresní vyřízení bude z objednávky odečten a platíte jen běžnou cenu za dopravu
  • doporučujeme volit platbu převodem pouze pokud máte FIO banku či chcete použít zrychlenou platbu (pak ale doporučujeme vydržet na potvrzení, že Vaše objednávka bude vyřízena včas, ať zbytečně neplatíte bance poplatek)
  • přejete-li si zaslat náhled výšivky, nezapomeňte kontrolovat Vaši schránku, pokud nebudeme mít schválený náhled, nemůžeme objednávku zpracovat (je nutno schválit do 11:30 v den, kdy máme objednávku expedovat). V případě, že Vám náhled nedorazil, ozvěte se nám a pošleme jej znovu
  • pokud náhled nepotřebujete, urychlíte tím zpracování, jen si prosím pečlivě prohlédněte jednotlivé abecedy (najdete je na stránce produktu či zde), ať se Vám zvolená písmena opravdu líbí :-)

Pozor! To, že jde produkt objednat, neznamená, že je skladem!

Na eshopu nemáme funkční zobrazování skladových zásob (pracujeme na tom), proto se může stát, že vybraný produkt není na skladě. Kapesníky z nabídky máme vždy skladem, ručníky držíme skladem pouze v omezeném množství a v omezené barevné nabídce, ostatní jsou skladem u dodavatele. Župany máme na vlastním skladě pouze pár kusů, ale většina je skladem u výrobce či je možné jejich došití v krátkém čase. Proto při volbě expresního dodání vyčkejte na potvrzení termínu, než odešlete platbu převodem.