Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close
Čelenka na vlasy Champagne celebration Zobrazit větší

Čelenka na vlasy Champagne celebration

MB-CE3

Nový produkt

Saunová čelenka v krémové barvě s jemnou krajkou

Více informací

295,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Materiál100% bavlna

Více informací

Říká se, že francouzský šarm musíte mít v sobě, ale my víme, jak ho získat, i když jste se zrovna nenarodila v Paříži, nebo Cannes. Mezitím, co v troubě budete ohřívat croissanty a kávovar vám bude připravovat espresso, vemte si na sebe tuto jemnou krajkovou čelenku a namažte si obličej hydratačním krémem nebo olejíčkem. Potěšíte tím svoji pleť a zároveň u toho budete vypadat elegantně a půvabně. Nesmíte to ale odbýt, takže celému procesu věnujte alespoň několik minut! Uvidíte, že si takové francouzské ráno budete chtít dopřávat častěji a častěji…

Kosmetická čelenka je skvělým pomocníkem pro vaše zkrášlovací procedury. Je vyrobena z hebkého sametového veluru a má univerzální zapínání na suchý zip. Čelenka výborně drží vlasy a vypadá luxusně jako v nejlepších SPA salónech. Uvidíte, že až si ji jednou vyzkoušíte, získá si svoje VIP místo ve vaší koupelně.

Využití:

  • během SPA procedur doma i v salónu - pro nanášení masek a krémů na obličej
  • při ranním/večerním mytí nebo masáži obličeje
  • během nanášení/odstraňování make-upu
  • místo gumičky na vlasy – pokud máte jemné vlasy, zkuste občas nepoužívat gumičku a vzít si místo toho čelenku, která je k vlasům daleko šetrnější

Barva: krémová, s jemnou krémovou krajkou
Velikost: univerzální
Rozměr: 68x8 cm, délka suchého zipu je 10 cm
Složení: 100% bavlna
Materiál: velur (vnější strana má díky střiženým vláknům velmi hustý a krátký vlas, a tak její povrch připomíná samet; na vnitřní straně je klasické froté; luxusní gramáž 400 g/m2)
Vlastnosti: příjemný k pokožce, sametový na dotek, pevný, velmi savý a stálobarevný
Výrobce: značka MaryBerry, vyrobeno v Čechách

Hand made, vyrobeno v Čechách pod značkou MaryBerry.