Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close

Saunový kilt Little Black Dress

Nový produkt

Luxusní černý froté saunový kilt zdobený černou krajkou a praktickou kapsičkou

Více informací

1 599,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Materiál100% bavlna
StřihKilt
Typ županuSavý

Více informací

Malé černé šaty si můžete vzít nejen do divadla, ale i do wellness. V tomto luxusním froté župánku s černou krajkou si užijete smyslné kosmetické procedury a stanete se neodolatelnou „femme fatale“, která ví, jak rozmazlovat svoje tělo a duši…

Župan je vyroben z měkkého froté s nádhernou černou krajkou, která v kombinaci s vaší sametovou pokožkou bude vypadat úchvatně jak v lázních, tak i během relaxace v koupelně. Horní a spodní guma na zádech župánek pevně drží a přizpůsobuje se tím vaší velikosti a dva suché zipy dodávají dekoltu příjemnou oporu. Bonusem je praktická kapsička, která slouží k odložení maličkostí jako klíček od skříňky, kapesníčky atd.

Využití:

  • v sauně – jako saunový kilt, osuška nebo podložka
  • během SPA procedur a masáží – pro pohodlné nanášení masek, krémů a olejíčků
  • u vody – u bazénu, v lázních, na koupališti nebo po sprše - župánek obléknete a svléknete ihned a nespadne vám jako ručník
  • doma – župánek vypadá jako hravé šaty a hodí se kdykoliv je na klasický župan příliš horko

Barva: černá, s černou krajkou
Velikost: univerzální S-M-L (délka 74 cm, šířka 102-119 cm (dle natažení gumy), délka suchého zipu 22,5 cm); univerzální XL-XXL (délka 77-78 cm, šířka 122,5 – 147 cm (dle natažení gumy), délka suchého zipu 22,5 cm)
Složení: 100% bavlna
Materiál: froté s luxusní gramáží 400 g/m2
Vlastnosti: příjemný k pokožce, pevný, velmi savý a stálobarevný
Výrobce: značka MaryBerry, vyrobeno v Čechách

Poznámka: brož na foto není součástí županu

Hand made, vyrobeno v Čechách pod značkou MaryBerry.