Tyto webové stránky používají při poskytování služeb a analýzách návštěvnosti soubory cookie. Prohlížením webu s tímto souhlasíte. VÍCE INFORMACÍ close
cestovní župan Classic kimono Zobrazit větší

Cestovní župan SAUNA kimono

Nový produkt

Jednoduchý bílý župan v pohodlném krátkém kimono střihu

Více informací

1 116,00 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

MateriálViskóza (bambusová)/mikrovlákno
StřihKimono
Typ županuSavý

Více informací

Ideální župan na cesty, to je přesně nový župan Sauna. Kimono střih v jednotné délce 120 cm, zavazování na pásek a dvě našité kapsy a k tomu skvělé vlastnosti nového materiálu kombinující jedinečné vlastnosti bambusové viskózy a mikrovlákna. Mezi tyto vlastnosti patří nejen přirozená antibakteriálnost, ale také vysoká absorpčnost, příjemný omak a snadná údržba. Bambusovou viskózu tvořící vnitřní stranu županu ocení také osoby s citlivou pokožkou. Díky velurové úpravě lícové strany se nemusíte bát častého vytahování smyček. 

Gramáž materiálu 360 g/m2

Tento župan doporučujeme všem cestovatelům i těm, kdo vyjíždějí do lázní či wellnessu poprvé.

Župany Sauna jsou ideální pro doplnění výšivkou. Díky ní si svůj župan poznáte kdykoliv a kdekoliv, navštivte tedy sekci monogramy a vyberte si i Vy ten svůj.